+38 (0382) 72 55 18

Питання до технологу

Фільтр питань
1 2
1.

Які стартові режими для запуску проявника СTP Dev? З якими пластинами працює проявник СTP Dev

Chembio СTP Dev 92 впевнено працює з широким асортиментом пластин, нижче в таблиці представлені параметри роботи проявника.

Описані параметри по роботі з проявником Chembyo  СТР Dev не є конкретною рекомендацією. Надана інформація базується на основі проведеного аналізу роботи наших клієнтів з даним продуктом. В даній таблиці вказані параметри роботи після заливання свіжого продукту. В процесі роботи, в залежності від типу пластин та їх кількості, параметри (темп. проявника та швидкість проявки пластин) будуть змінюватись. Даний факт, безумовно, є нормальним для даних процесів. 

Обладнан-ня

Типи пластин

Потужність засвічування

Швидкість експонування

Темп. проявника

Швид-кість проявки пласти-ни

Підкачка

Ресурс проявника

Fuji Luxel t9000

Prima UV

95%

900 об.

23 градуси

30-40 сек.

100 мл

1500 м2

Prima ECO

700 об.

23 градуси

60-70 сек.

100 мл

DTP-II

700 об.

23 градуси

40-50 сек.

100 мл

NEXT

700 об.

24 градуси

50-60 сек.

100 мл

Smart

650 об.

25 градусів

70-80 сек.

100 мл

Glunz - 85

DTP-II

95%

800 об.

24 градуси

40-50 сек.

100 мл

1 місяць

Kodak

 

FujiPCE,

 

90%

800 об.

23 градуси

50-60 сек.

100 мл

1 місяць

Huaguang

95%

800 об.

23 градуси

50-60 сек.

100 мл

1 місяць

Glunz 85 HD

 

DTP2

95%

700 об.

24 градуси

40-50 сек.

100 мл

1,5 місяці

Vela

95%

900 об.

24 градуси

40-50 сек.

100 мл

Ovit - 85

 

Huaguang

90%

700 об.

23 градуси

40-50 сек.

100 мл

2 місяці

Glunz - 135

 

Smart

95%

700 об.

24 градуси

50-60 сек.

100 мл

1 місяць

FujiPCE

95%

900 об.

23 градуси

40-50 сек.

100 мл

FujiPYE

90%

900 об.

23 градуси

40-50 сек.

100 мл

KodakXD

90%

900 об.

23 градуси

40-50 сек.

100 мл

Raptor

 

Dtp-2

95%

700 об.

23 градуси

50-60 сек.

100 мл

2 місяці

2.

Чи можна змішувати проявник Film Dev з проявником інших виробників?

Ніхто з постачальників та виробників витратної хімії для офсетного друку та додрукарських процесів не зможе гарантувати якісну роботу продукту у випадку їх змішування. Так як у кожного виробника свої режими та технологічні методики виробництва проявників та, відповідно, свої формули та компоненти. З цієї причини усі виробники проявників (у тому числі й наша компанія) не рекомендують змішувати продукти різних марок. На практиці, були випадки, коли продукт ставився на підкачку до залитого проявника та фіксажу KORN і проблем не виникало.

3.

Як правильно використовувати проявник Plate Dev 1+9?

Концентрат 1+9 може використовуватись на машинах з автоматичним процесом проявки при  температурі від 20 до 23°С з часом проявки 30-60 сек., у відповідності з умовами процесу проявки. Для підкачки (додавання) до розчину використовуйте цей самий проявник у пропорції 1+5 чи 1+6 в залежності від зони проявленого шару. При використанні на правильному рівні розбавлення з водою за схемою 1+9, може застосовуватись абсолютно для усіх позитивно-чутливих пластин

4.

Plate Gum S у Вас який: натуральний чи синтетичний?

Компанія СНЕ.Т випускає гумуючий розчин для обробки СТР пластин Plate Gum S на натуральній основі.

5.

Як правильно розводити водою Plate Gum S?

Гумуючий розчин Chembyo Plate Gum S можна використовувати як в автоматичному режимі обробки (покриття) пластин, так і в ручному.

Розводять Chembyo Plate Gum S 1:4. У літній період концентрація може бути 1:2. Гумуючий розчин Chembyo Plate Gum S рекомендується розводити у окремій ємності. Готового розчину має вистачити приблизно на добу роботи. Відкриту каністру з гумом потрібно щільно закривати кришкою для зменшення контакту з повітрям. 

6.

Як правильно розводити Cleaner PP? Як правильно використовувати Cleaner PP? Чи є інструкція з використання?

Chembyo Cleaner PP – засіб для очищення проявних процесів. Концентрація Cleaner PP з водою може бути від 1:1 до 1:8 в залежності від забруднення проявного процесору. Як показує практика, зазвичай розводять 1:4 – 1:5.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Chembyo Cleaner PP використовуйте, розбавляючи водою в пропорції від 1:1 і до 1:8. Ступінь змішування з водою залежить від забруднення проявного процесора; злийте з проявного процесора розчини, які ви використовуєте (проявник); наповність процесор сумішшю Chembyo Cleaner PP з водою (концентрація залежить від рівня забруднення процесора) і залиште його працюючим на час не менше 40 хвилин; злийте суміш Chembyo Cleaner PP з процесора та кілька разів промийте звичайною водою; якщо ви користуєтесь нерозбавленим концентратом, то нанесіть засіб на очищувану поверхню щіткою, а через декілька хвилин витріть вологою губкою.

 

7.

Чи можливо вашу змивку розбавляти водою? Як?

Яка змивка краща: водорозчинна чи водонерозчинна? Основна відмінність між водорозчинною та водонерозчинною змивкою – наявність у складі змивки, в першому випадку, спеціальних емульсифікаторів, які допомагають видаляти не стільки залишки фарби (з цим завданням справляються розчинники, які є у змивці) скільки різні механічні забруднення. Наприклад, пил від паперу, частки притивідмарюючого порошку чи залишки гумуючих компонентів концентратів зволоження. Таким чином, відбувається повне очищення за один цикл промивання. У випадку використання водонерозчинної змивки, видалення механічного чи вододисперсійного пилу відбувається звичайною чистою водою (два цикли промивання). Тому на питання «Що краще?» простіше відповісти так: це справа особистих переваг друкаря та характеру забруднень.

Компанія СНЕ.Т випустила окрему серію водорозчинних змивок Chembyo wash 40 hydro plus,  Chembyo  wash 60 hydro plus и  Chembyo Power wash 111.

Дані продукти можуть розводитись водою у пропорції 1:1, що буде давати достатньо якісну миючу емульсію. 

8.

Чи можливо змивати вали зволоження звичайною змивкою для фарбових валів? Для чого використовувати MRC? Чи потрібно MRC змивати водою?

Chembyo  wash 40 hydro plus,  Chembyo  wash 60 hydro plus и  Chembyo Power wash 111 тощо призначені для змивки валиків фарбової секції. В процесі змивки валиків миючий розчин може подаватись в автоматичному  чи ручному режимі. В обох випадках процес змивки обумовлює очищення від фарби валиків фарбової групи та зволожуючої групи.

Як відомо, в процесі друку при досягненні стабільного балансу фарба/вода частина фарби переходить в зволожуючий апарат друкарської машини, що викликає зажирювання валиків зволоження та погіршення їх гідрофільних властивостей. Це пов’язано з тим, що при виготовленні валиків зволоження використовується більш м’яка та пориста резина, яка при використанні простих змивок значно скоріше дубіє та гірше передає воду.

Для ефективного очищення та знежирювання валиків зволоження компанія СНЕ.Т рекомендує використовувати змивку  Cembyo MRC, яка видаляє будь-які гідрофобні забруднюючі речовини, фарбу та паперовий пил з поверхні валиків зволоження та відновлює гідрофільну плівку, яка забезпечує найкращу передачу води.

9.

Чи зможе Clean Rejuvenator видалити локальні продави з офсетної резини?

Clean Rejuvenator  призначений для відновлення офсетного полотна, а саме: змивки форматних смуг з паперу чи картону, зняття конгреву після друку довготривалого тиражу, відновлення бархатистості офсетного полотна для покращення передачі фарбового шару на відбиток. Clean Rejuvenator не призначений для видалення локальних продавів компресійного шару офсетного полотна

10.

Чи можливо Plate Cleaner, Plate Cleaner CTP, Plate Cleaner CTP plus розводити водою?

Компанія СНЕ.Т пропонує ефективний очищувач для аналогових та CTP пластин. Добре видаляє оксидну плівку, подряпини, фарбу. Перед використанням засіб потрібно ретельно збовтати. Нанести вологою ганчіркою чи губкою на усю поверхню чи ділянку пластини. Висока в’язкість сприяє економній витраті, тому розводити водою не обов’язково. Деякі наші клієнти розводять водою з двох причин: за звичкою та для більш зручного нанесення на форму. При розведенні водою властивості продукту не втрачаються. 

11.

У нас піниться зволоження. Чи можете Ви нам допомогти?

Іноді друкарям доводиться використовувати піногасники (антиспінювачі). Як правило, кількість добавки піногасника, яка вводиться, не повинна перевищувати 1 мл на 1 л готового зволожуючого розчину.

Основні причини виникнення піноутворення в системі зволоження: м’яка вода і, як наслідок, обмилення лужних складових розчину; забруднення системи грибками чи водоростями (частіше в неспиртових системах); недостатня кількість спирту у розчині зволоження (частіше у літній період); зайва турбулентність в системі циркуляції розчину.

Відповідно, є три виходи з ситуації: концентрат з модифікатором жорсткості; очищення системи спеціальним розчином; очищення чи заміна крильчатки, яка нагнітає розчин на аналогічну, але з меншою кількістю лопастей. В усіх трьох випадках має зміст використовувати піногасник як оперативне вирішення проблеми, але при цьому необхідно вияснити та усунути причину піноутворення. 

12.

Чи обов’язково знімати вали, щоб почистити чохли засобом Cover Wet?

Для промивання чохлів у системі зволоження рекомендується використовувати Cover Wet. Щоб процес чищення чохлів був виконаний якісно, його необхідно проводити у зручній для роботи обстановці. Якщо можливо – вали краще зняти. Головне – якісно промити!

1 2
Задать вопрос технологу