+38 (0382) 72 55 18

Безкоштовний тест

Умови безкоштовного тестування

Наша компанія пропонує на практиці переконатися в якості і характеристиках наших продуктів, для цього ми пропонуємо Вам тестові зразки БЕЗКОШТОВНО.

Для того, щоб отримати нашу продукцію на безкоштовний тест, Вам необхідно зробити замовлення в розділі "ПРОДУКЦІЯ" , вибравши потрібний продукт і категорію "Замовити тест".

З Вами зв'яжуться наші менеджери і уточнять всі деталі, що стосуються необхідної кількості, доставки, дадуть рекомендації з тестування і т. д.

Також ми із задоволенням допоможемо Вам не тільки порадами щодо використання нашої продукції, але й надамо у Ваше розпорядження нашого технолога для проведення тестів та налаштування параметрів (за окремим погодженням).

При наданні продукції на безкоштовне тестування наша компанія просить заповнити акт тестування. Для нас дуже важливо розуміти, наскільки наші покупці задоволені/незадоволені нашою продукцією, і заповнення акту тестування допоможе краще зрозуміти Ваші побажання.

Бланк акту тестування можна завантажити ТУТ.

Отримання і використання персональної інформації

При первинній реєстрації на сайті у Вас запитають персональну інформацію в обсязі, необхідному для здійснення покупок, таку як прізвище, ім'я, назва фірми, телефон, адреса електронної пошти. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно.

Ми зберігаємо вказані Вами дані в надійно захищеній базі даних і охороняємо їх надалі від отримання третіми особами. Ми використовуємо їх лише з метою виконання договору купівлі -продажу.