+38 (0382) 72 55 18

Про компанію

Шановні колеги!

Так склалося історично, що усі витратні матеріали, що використовуються в поліграфічному виробництві імпортувалися із-за кордону. Довгий час виробляти що-небудь в Україні було економічно не вигідно, а часом і небезпечно для інвестицій. Ми вирішили змінити ситуацію та довести, що в Україні можна не лише займатися торгівлею, а й виробляти якісний продукт.

Компанія СНЕ.Т розпочала свою діяльність в 2011 році. Ми мали чітку ціль – запустити на український поліграфічний ринок продукцію виключно високої якості, в короткі терміни та за оптимальною ціною. І ми впоралися з цією задачею.

На сьогоднішній день багатьом нашим продуктам присвоєні сертифікати якості Fogra. СНЕ.Т перша компанія в Східній Європі, що володіє подібним верифікаційним документом, який означає, що продукт відповідає міжнародним друкарським стандартам, основаним на стандарті ISO 12677-2 та придатний для використання в друкарських машинах Heidelberg, KBA, Mitsubishi, Komori, Manroland та інших.

Кожного дня ми працюємо над розширенням лінійки продуктів, що виробляємо. Формули наших продуктів засновані на європейських розробках. Якість забезпечується за рахунок поставок з Європи ключових складових компонентів та завдяки європейському підходу в організації виробництва. Базові хімічні компоненти (кислоти, луги та ін.), тара, закуповуються в Україні. Завдяки цьому ми можемо не залежати напряму від валютних коливань.

Наша виробнича площадка розміщена в м.Хмельницький на території більше 2 тисяч квадратних метрів, тут же знаходиться офіс та склад, в інших регіонах знаходяться склади та представники фірми.

Крім продажу витратних матеріалів, що ми виробляємо, ми здійснюємо технологічну підтримку наших покупців на усіх етапах співпраці.

Наша команда – це молоді ентузіасти, об’єднані спільною метою створення вітчизняної компанії, яка на рівних
конкурує з відомими світовими брендами!

Ми завжди відкриті до діалогу та продуктивної співпраці з Вами – поліграфістами, та готові швидко реагувати на ваші побажання.